İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Fitmoda
  2.  / 
  3. Spor Aksesuar
  4.  / 
  5. Takı & Patch

Takı & Patch

Devamını Oku

Öne Çıkan Ürünler ve Özellikleri

Fitmoda ürün skalasında yer alan saç bandı ve patch ürünleri, sporseverler ve sportif şıklığı günün her anında yakalamak isteyenler için pek çok seçenek sunuyor.

Saç Bandı

Birbirinden renkli ve her tarza uygun saç bantları; antrenman sırasında teri önleme ve dolayısıyla antrenman verimliliğini artırma amacıyla tasarlandı. Çabuk kuruma, havalandırma, kaymayı önleme, teri dışarı atma ve esnek özellikleri ile hareket serbestliği sunan saç bandı modelleri ile konfor içinde antrenmanınızı tamamlayabilirsiniz. Renkli seçenekler, çoklu ve tekli paketler halinde sunulan saç bandı çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Patch

Açık hava etkinliklerine, okula, işe ve spor salonuna giderken; tarzınızı ve mottonuzu belirleyebileceğiz patch’ler, sportif kimliğinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor. Şapka, bel ve sırt çantası gibi aksesuarlarınızı patch çeşitlerinden dilediğinizi seçerek kişiselleştirebilirsiniz.

 

En İyi Saç Bandı & Patch Markaları

Fitmoda.com aracılığıyla birçok markanın spor giyim ve aksesuar ürünlerine tek bir platformdan ulaşabilirsiniz. MuscleCloth gibi öne çıkan yerli markaların, Nike ve Under Armour gibi dünyaca ünlü markaların; takı kategorimizde yer alan saç bandı ve patch ürünlerini, üyelere özel fırsatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.