İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Fitmoda
  2.  / 
  3. İndirimdekiler

İndirimdekiler

Devamını oku »

FitModa Black Friday İndirimleri

Dünyanın çeşitli ülkelerinde doyasıya alışverişin tarihi olan Black Friday (1) ya da ülkemizdeki adları ile Kara Cuma ve Efsane Cuma günü, bu yıl da birçok mağaza ve e-ticaret sitesi özel indirimlere sahne olacak. Spor modası sahnesinde ise FitModa başrolü oynayacak. Kara Cuma indirimi fırsatını bir gün ile sınırlandırmayan FitModa, 21-29 Kasım tarihleri arasında %60’a varan indirim fırsatları ile sporcuların atletik tarzını baştan yaratmalarını sağlayacak.

Black Friday Nedir?

Dünyanın pek çok yerinde tam bir alışveriş çılgınlığına neden olan Black Friday’in tarihi aslında çok eskilere dayanır. İnanılmaz indirimlere sahne olan şahane muhteşem cuma ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıktı; ardından Kanada, Avrupa ve tüm dünyaya yayılmayı başardı. Doğduğu yer olan Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere birçok ülkede Şükran Günü’nün ertesi sabahında başlayan Black Friday indirimleri bu nedenle kasım ayının dördüncü cumasında yapılır. Şükran Günü’nün bitmesi ile resmi olarak açılan yılbaşı alışverişi sezonu, muhteşem cumanın bu kadar popüler olmasınn ve kendisine ‘kara’ sıfatının yakıştırılmasının asıl sebebidir.

Black Friday Ne Demek?

İlk zamanlarında sadece marketler ve mağazaların çok erken saatlerde açılıp çok geç saatlere kadar çalışmaya devam ettikleri uzun bir alışveriş günü olan bu tarih, 1950’li yıllarda indirim kampanyaları ile popülerleşir. Akıl almaz yüzdelere ulaşan indirimler nedeni ile mağazalara akın eden insan kalabalığı trafiği kilitleyip şiddet olaylarının yaşandığı bir kaos ortamına dönünce muhteşem Cuma kara cumaya döner.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman?

Yılın 47. ya da 48. Haftalarına denk gelen Şükran Günü’nden hemen sonraki Cuma günü Black Friday 2019 indirimleri yapılır. Bu yıl Black Friday tarihi 29 Kasım 2019’a denk gelmektedir. Black Friday Türkiye indirimlerinin tarihleri ise Kasım sonunu beklese de günleri değişiklik gösterebilir.

Efsane Cuma İndirimi FitModa’da Bitmiyor!

Heyecanla beklenilen Black Friday indirimleri tarzına düşkün spor severleri çeşitli kategorilerde onlarca üründe sunduğu indirim fırsatları ile FitModa’da buluşturuyor. 8 gün sürecek efsane Cuma indirimi ile Erkek Spor Giyim, Kadın Spor Giyim, Spor Aksesuar, Fitness Ekipmanları, Kişisel Bakım ve Sağlık kategorileri üzerinden spor hayatınızın eksiklerini uygun fiyatlara giderebilirsiniz. Sevdiğiniz markaların en iddialı modellerini hiçbir yerde bulamayacağınız indirimler ile aklınızı başınızdan alacak bir alışveriş deneyimi için FitModa’da gezinmeye hemen başlayın. 8 gün süren Black Friday indirimleri ile favori ürünlerinizi hemen sepete ekleyin.