İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Nasıl Sipariş Veririm?

Fitmoda üzerinden sipariş vermek oldukça kolaydır. Fitmoda, size siparişiniz için 4 farklı ödeme seçeneği sunar. Ödemelerinizi kredi kartı, havale, kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz.

Sipariş vermek için:

1. Satın almak istediğiniz ürünlerin bedenini, rengini ve adedini seçtikten sonra Sepete Ekle butonuna basın. Ardından açılan pencerede Satın Al butonuna tıklayın. Bu adım sizi sepetinize yönlendirecektir.

2. Sepetim, Adres ve Ödeme bölümlerinden oluşan sayfada sepetinizde bulunan ürünleri görebilirsiniz. Devam Et butonuna tıklayarak adres bilgilerinizi tanımlayın. Kayıtlı adresiniz yok ise Yeni Adres Ekle butonuna tıklayarak teslimat ve fatura adreslerinizi oluşturun. Her yeni siparişinizde kayıtlı adreslerinizi kullanabilir, dilerseniz adres bilgilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Adres bilgilerinizi ekledikten sonra teslimat seçiminizi yapmak için Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo seçeneklerinden birini işaretleyin ve Devam Et butonuna tıklayın.

3. Ödeme bölümüne geldiğinizde siparişiniz için sunulan ödeme seçeneklerinden size uygun olanı seçin ve siparişinizi tamamlayın.

 

  • Kredi Kartı ile Sipariş Verme

Kredi kartı bilgilerinizi girip, taksit ya da tek çekim seçeneklerinden birini işaretledikten sonra Siparişi Tamamla butonuna tıklayın.

  • Havale ile Sipariş Verme

Havale yapmak için istediğiniz banka hesabını seçtikten sonra Siparişi Tamamla butonuna basıp 7 gün içerisinde seçtiğiniz hesaba havale yapın.

  • Kapıda Kredi Kartı ile Sipariş Verme

Kapıda kredi kartı ile kargo görevlisine ödeme yapabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde taksit yapılamamaktadır ve 6 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel faturanıza yansıtılır.

  • Kapıda Nakit Ödeme ile Sipariş Verme

Kapıda nakit ödeme ile kargo görevlisine nakit ödeme yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödemelerde 6 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel faturanıza yansıtılır.

 

Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişlerim kısmından paketinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 

Bekleme olarak belirtilen durumda siparişinize ait ödemenin onaylanma sürecinde olduğu belirtilir.

Yeni Sipariş durumunda ödeme sürecinin tamamlandığı, siparişin paketlenme aşamasına geçmeye hazır olduğu belirtilir.

Hazırlanıyor durumunda siparişinizin paketlenme aşamasında olduğu belirtilir.

Tamamlandı durumu siparişin kargo firmasına teslim edildiğini belirtir.

Bunun dışında iade ya da iptal işlemleri yaptığınız takdirde sipariş durumu kısmında İade Edildi, İptal Edildi ya da Kısmi İade Edildi ifadelerini görebilirsiniz.