İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Ödeme Seçenekleri

Fitmoda’da ödeme yaparken kredi kartı, havale, kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödemelerde anlaşmalı bütün kartlara tek çekim, 2 ve 3 taksit imkânı sunulmaktadır. İninal Kart ile ise tek çekim olarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Ürün detaylarında   işareti bulunan ürünlerde yasalar gereği taksit imkânı sunulamamaktadır. Bu ürünler ile aynı sepette yer alan diğer ürünlere de taksit yapılamamaktadır. Bu durumda mağduriyet yaşamamanız için 2 ayrı sipariş oluşturmanızı öneririz.

Havale ile Ödeme

Alışverişiniz sırasında havale seçeneği ile ödeme yapmak istiyorsanız seçtiğiniz banka hesabımıza 7 gün içerisinde havale yapmanız gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz iptal edilecektir.

Kapıda Kredi Kartı ya da Kapıda Nakit Ödeme

Fitmoda’dan yapacağınız alışverişlerinizde ödemeyi, dilerseniz kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit seçeneği ile kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kargo şirketinin POS terminalleri kullanıldığı için taksit yapılamamaktadır.

Kapıda kredi kartı veya kapıda nakit seçenekleri ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın 30 TL değerinde “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır.

“Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup bahse konu olan sipariş bedelinin tahsili ve tarafımıza havalesi esnasında karşılaşılan maliyetlere istinaden kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneği tercih edilen siparişleriniz, telefon ile teyit işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilecektir. Güvenliğiniz için telefonla teyit görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Telefonla teyit işleminin en kısa sürede gerçekleştirilebilmesi için siparişinizde belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta bilgilerinizin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz.