İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Kariyer

 

Biz Kimiz?

Şirketler grubumuz; supplementler.com, vitaminler.com, fitmoda.com, sporcard.com gibi e-ticaret sitelerini ve blog.supplementler.com, eniyivitamin.com, proteintozu.com, blog.fitmoda.com, marketotomat.com gibi içerik sitelerini, bloglarını ve kurumsal çözümleri barındıran, Türkiye'nin bu alandaki en kapsamlı ve en büyük platformudur.

Sektörün lider şirketi Supplementler.com; 2006 yılından bu yana sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen %100 orijinal ve tercih edilen markaları ile buluşturur. Supplementler.com, Türkiye’nin bu alandaki en büyük e-ticaret ve fiziksel perakende mağaza platformudur. Şirketler grubumuz faaliyet gösterdiği vitamin, mineral, sporcu gıdaları, fonksiyonel gıdalar, tekstil & aksesuar ve spor ekipmanları kategorilerinde; üretim, ithalat, tedarik ve perakende operasyonlarıyla Türkiye'de sektörün en büyük kurumudur. Supplementler.com, vitaminler.com ve fitmoda.com, sporcard.com e-ticaret siteleri ve Türkiye geneline yayılmış mağazaları ile sektörel büyümesine hızla devam etmektedir.

 

Aramıza Katılmaya Hazır Mısınız?

Sürekli büyüyen ve gelişen yapımıza katılarak ekibin bir parçası olmak isterseniz; CV’nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

 

Merkez Ofisimiz Nerede?

Adres: Maslak, Zağra İş Merkezi, Dereboyu Sk
D:B Blok, No:1, 34485 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 276 56 92