İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Teslimat ve Kargo

Fitmoda'dan verdiğiniz tüm siparişlerinizde kargo ücretini biz karşılıyoruz! Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sadece stoklarımızda olan ürünleri beğeninize sunuyoruz. Siparişlerinizi Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmek için en yaygın dağıtım ağına sahip iki kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile çalışıyoruz.

 

Teslimat süresi kaç gündür?

 

Siparişlerinizi hafta içi saat 18:00’den (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 17:30' dan), Cumartesi günleri ise saat 14:00’dan (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 13:30' dan) önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

 

Kargo şirketinin çalıştığı her gün (cumartesi günleri de dahil) sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişler, kargo ile adresinize gönderilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması, bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda İstanbul içine 1, İstanbul dışına 2 iş günü arasında gerçekleşmektedir. İndirim ve promosyon dönemlerinde teslimat tarihleri normalden daha uzun sürebilir.

 

 

Sipariş takibi nasıl yapılır?

 

Sipariş takibi için üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfası altındaki Siparişlerim bölümünden sipariş durumunu öğrenebilirsiniz.

 

Sipariş verildikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim?

 

Sipariş durumunuza göre teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise müşteri hizmetleri bölümümüzü arayarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

 

Şubeden teslim alabilir miyim?

 

Sipariş işlemini yaparken kargoyu teslim almak istediğiniz il ve ilçe seçimini yaptıktan sonra açık adres kısmına kargo şubesini yazarak siparişinizi tamamlayabilir, ürününüzü kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

 

Teslimat sırasında adreste değilsem ne olur?

 

Teslimat sırasında belirttiğiniz adreste değilseniz ve kargo görevlisi ürünü size teslim edemez ise paketinizi en yakın şubeye teslim eder. Şubede 3 gün bekletilen paketler tarafınızdan alınmadığı takdirde kargo tarafından geri gönderilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri bölümümüzü arayarak ya da [email protected] adresine mail atarak durumu bildirebilir ve paketinizin tekrar teslimata çıkmasını isteyebilirsiniz.