İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Ücretsiz ve Aynı Gün Hızlı Kargo

Aynı Gün Kargo

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stoklarımızda olan ürünleri internet sitemizde satışa sunuyoruz. Bunun için Türkiye’deki en çok çeşitliliğe sahip ve en büyük ürün stokunu 7 gün 24 saat siz müşterilerimizin emrine sunuyor ve siparişlerinizi hafta içi saat 18:00’den (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 17:30' dan), Cumartesi günleri ise saat 14:00’dan (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 13:30' dan) önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere, kargonun çalıştığı her gün belirtilen saatlerden önce sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler aynı gün adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda bir ile iki iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Türkiye’nin her noktasına siparişlerinizi ulaştırabilmek için Fitmoda.com Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip iki kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile çalışıyoruz.

Ücretsiz Kargo 

Fitmoda.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR! Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Fitmoda.com siparişlerinizi Türkiye'nin her yerine ücretsiz ulaştırmaktadır. Bunun için Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip iki kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile çalışmaktadır. Bu iki kargo şirketinden herhangi birini tercih etmeniz durumunda tek yapmanız gereken sipariş adımları sırasında adres seçimi yaparken kargo şirketini seçmektir.