İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Fitmoda
  2.  / 
  3. Sanctband

Sanctband

Devamını Oku

Sanctband Ürün Çeşitliliği

Sanctband, fizyoterapi, rehabilitasyon, fitness ve kuvvet antrenmanlarında direnç ve rehabilitasyon ürünleri imal etmektedir. Firma, yüksek kaliteli direnç egzersiz bantları ve tutacaklı direnç lastikleri üretmektedir. Sanctband’ın pudra ve protein oranı düşük egzersiz bantları, pudralı bantlardaki gibi dağınıklık yaratmaz ve ayrıca lateks egzersiz bandı kullanırken oluşabilen lateks alerjisi riskini de önler.

Sanctband markasının ürün yelpazesi, farklı amaçlara yönelik çeşitli spor ekipmanlarından oluşmaktadır. Sanctband ürünleri; el egzersiz topları, tubing tutacaklı direnç lastikleri, direnç bantları, pilates bantları, roller, pilates topları gibi birçok farklı türdedir. Bu pilates ve direnç bantlarının farklı kullanım ve amaçlara uygun değişen direnç seviyelerinde çeşitleri de mevcuttur. Marka, sert, hafif ve orta seviyede çeşitlenen direnç seviyeleri ile farklı egzersizlere uygun opsiyonlar sunan ekipmanları kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Sanctband, ilk düşük pudra oranına sahip direnç bantlarını piyasaya süren öncü bir markadır. Sanctband ürünlerindeki pudra içeriği, önemli ölçüde düşürülmüştür. Pudra oranı düşük bantların kullanımı daha rahattır ve kullanıcılar için daha pratiktir. Ürünlerin bu farklı formülasyonu sayesinde elbise ve kıyafetlerde lekeler oluşmaz.

Sanctband markası protein oranı düşük fomülasyona sahiptir. Sanctech teknolojisi kullanılarak üretilen Sanctband ürün içeriklerinin protein oranları alerji riskini azaltmak için düşürülmüştür.

Ürünleri kullanırken yeniden pudralamak gerekmez. Egzersiz yapmadan önce ürünleri kullanırken doğru pudrayı bulma konusunu düşünülmez. Çünkü Sanctband ürünlerini kullanırken buna gerek kalmaz. Bu ürünler kullanılırken tekrar pudralanma ihtiyacı hissedilmez ve ürünü alalı ve kullanalı uzun zaman geçmiş olsa bile antrenman yapılırken ilk günkü kadar iyi performans sağlanır.

Sanctband Kalite ve Güvenilirliği

Sanctband markası ekstra dayanıklılık konusuna da önem vermektedir. Ürünlerin güvenilirliği analiz ve testlerden geçirilmiştir. Sanctband ürünleri “TUV GS Product Safety Mark” sertifikalıdır ve 10.000 adet dayanıklılık testinden başarılı bir biçimde geçmiştir. Bu testlerde, Sanctband marka ürünlerin uzama ve gerilebilirlik özelliklerine sahip olduğu kanıtlamıştır.

Firma, müşteri odaklı üretim anlayışını benimsemiştir ve ürünlerini kullanıcılarının optimum fayda sağlayabilecekleri bir biçimde tasarlamıştır. Sanctband, her çeşit tüketiciye hitap eden ve satın alım sonrasında en yüksek fayda sağlanmasının hedeflendiği ürün çeşitleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sanctband markası, çevre dostu bakış açısıyla doğal yaşama saygılıdır. Sanctband ürünlerinin imalatında temiz enerji formları kullanılır ve “Yeşil Girişim Programı” dahilinde su tüketimi ve yönetimi konusunda belirlenen standartlara uyulan üretim tesislerinde imalat gerçekleştirilir.