İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Fitmoda
  2.  / 
  3. Kişisel Bakım & Sağlık
  4.  / 
  5. Fitness Üyelikleri

Fitness Üyelikleri

Devamını Oku

Fitness Üyelerinin Aldıkları Hizmetler

Fitness üyelik kartı alanların kazanmış olduğu avantajlar, üyelik tipine ve fitness merkezinin sunduğu hizmetlere göre farklılık gösterebilir. Fitness üyelik kartları ile spor salonlarına giriş hakkı elde edersiniz. Bu sayede sadece bireysel olarak antrenman yapmakla kalmaz, grup derslerine katılım ve ıslak alan kullanımı gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

 

Fitness Üyeliği Almanın Avantajları

Düzenli olarak egzersiz yapmak, size zinde bir yaşamın kapılarını açar. Spor salonuna giderek profesyonel eğitmenlerin görüşlerini alabilir ve kendi antrenman rutininizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedeflerinize giden yolda sizinle aynı hedeflere sahip kişilerle bir arada çalışmanın getirdiği motivasyonu hissedersiniz.

Spor salonu üyeliği, kondisyon düzeyinizi farklı şekillerde geliştirmenize de olanak tanır. Spor salonundaki diğer insanlarla tanışarak sosyalleşebilir, farklı egzersiz stillerini gözlemleyebilir, eğitmenlerin deneyimlerinden yararlanabilir ve spor salonu ekipmanları ile farklı antrenman rutinleri oluşturabilirsiniz. Eğitmen gözetiminde antrenman yapmak, hareketleri daha doğru formda yapmanıza ve stratejik şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Kısaca fitness üyelikleri, fitness hedeflerinize ulaşmanız için size ideal bir ortam sunar.

 

Fitness Üyeliğinde Öne Çıkan Markalar

Aktif yaşam bilincinin gelişmesiyle birlikte pek çok marka fitness sektöründe öne çıkar. Hatta tek bir spor salonuna bağlı kalmadan farklı spor salonlarına giriş hakkı tanıyan ve fitness üyeliklerinde yenilikçi bir yaklaşımla ilerleyen platformlar da mevcuttur. Sporcard ise bu konuda öne çıkan markalardan biridir. Sporcard; spor salonlarının fitness alanlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapma hakkı sunan bir sistemdir. Sporcard ile kişiler, istedikleri spor salonundan tek bir üyelikle sınırsız yararlanma hakkı elde edilebilir.

 

Fitness Üyeliği Çeşitleri

Fitness üyelik kartları; klasik üyelik ve premium üyelik gibi çeşitlere ayrılabilir. Her üyelik çeşidi ise kendi içinde farklı hizmetlerden ve fırsatlardan yararlanmanıza imkân tanır. Üyelik türlerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek, fitness yolculuğunuzda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

Fitness Üyelik Kartı Fiyatları

Fitness üyeliği fiyatları, üyelik türü ve sunulan hizmetler gibi etmenler nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Taahhüt şartı koymadan fitness üyeliği hizmeti veren sistemler de mevcuttur. Premium ve klasik fitness üyelik kartlarına, fitmoda.com üzerinden ulaşabilir; bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fitness Üyeliği Nasıl Alınır?

Spor salonuna giderek üye olduğunuz klasik sistemlerin dışına çıkmak isterseniz, Fitmoda.com üzerinden aylık fitness üyeliği kartı satın alabilirsiniz. Tek bir spor salonuna bağlı kalmadan ve taahütte bulunmadan, fitness üyeliği avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fitness üyelik kartı satın alarak, iş yerinize ya da evinize yakın bölgelerdeki spor salonlarına tek bir üyelik ile giriş yapabilirsiniz.

 

Birden Fazla Spor Salonuna Üye Olmak Mümkün mü?

Sporcard gibi platformlar mekân sınırını ortadan kaldıran çözümler sunuyor. Antrenman yapmak için tek bir spor salonuna bağlı olma şartını ise ortadan kaldırıyor. Fitness üyelik kartı ile birçok spor salonunu keşfetmenize şans tanıyor.

 

Fitness Üyelik Kartları Nasıl Kullanılır?

Fitmoda.com üzerinden fitness üyelik kartı satın aldıktan sonra telefona indireceğiniz uygulama ile sisteme kayıtlı spor salonlarını inceleyerek, gitmek istediğiniz spor salonunu seçebilirsiniz. Spor salonuna yaklaşınca “check-in” yaparak spor salonundan hizmet almanızı sağlayan bu sistem ile antrenman sınırlarınızı zorlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.